Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined property: stdClass::$comment_count in comment_node_page_additions() (line 728 of /home/u12992/public_html/modules/comment/comment.module).

На Кіровоградщині підприємець сплатив понад 33 тисячі гривень штрафу за недопуск інспекторів Держпродспоживслужби до перевірки

01.10.2020 - 11:46

Під час проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) в продуктовому магазині «Гастроном» м. Кропивницький державні інспектори Держпродспоживслужби Кіровоградщини не змогли виконати покладені на них обов’язки через створену фізичною особою-підприємцем перешкоду. Представниця магазину відмовила в допуску посадових осіб до проведення перевірки, чим порушила вимоги п. 1 ч. 1 ст. 16 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» (далі – Закон), за що передбачена відповідальність згідно з п. 17 ч. 1 ст. 64 вищевказаного Закону.

Факт відмови в допуску інспекторів до проведення перевірки зафіксувала поліція, склавши відповідний акт. Окрім того було створено відеозапис, що також підтверджує факт недопуску, та протокол про порушення чинного законодавства в сфері безпечності харчових продуктів тощо.

Зазначимо, що відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 16 Закону оператор ринку зобов’язаний допускати державних інспекторів, державних ветеринарних інспекторів та інших визначених Законом осіб до здійснення заходів державного контролю, за умови дотримання ними порядку здійснення державного контролю, передбаченого Законом.

Керуючись п. 17 ч. 1 ст. 65, ст. 66 Закону за відмову в допуску посадових осіб Кропивницького міського управління Держпродспоживслужби області до здійснення заходу державного нагляду (контролю) на оператора ринку - фізичну особу-підприємця наклали штраф у сумі 33 061 гривень. Однак підприємець відмовився сплатити штраф, тож матеріали справи було направлено до державної виконавчої служби, яка стягнула зазначену суму з фізичної особи-підприємця.