Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
8 + 9 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined property: stdClass::$comment_count in comment_node_page_additions() (line 728 of /home/u12992/public_html/modules/comment/comment.module).

Фахівці Агентства з ідентифікації і реєстрації тварин спільно з експертами Асоціації виробників молока провели низку семінарів-тренінгів по областям України

22.09.2020 - 15:01

З 07 по 17 вересня 2020 року Асоціація виробників молока за участю експерта з питань ветеринарної медицини Мар’яна Троцького, представника Інтернаціональної фінансової корпорації Андрія Попова, та представників філій Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» провели ряд семінарів-тренінгів на тему «Вимоги до нового ветеринарного законодавства. Державний моніторинг епізоотичних захворювань. Нові вимоги до благополуччя тварин». Зустрічі були проведені в Харківській Вінницькій Чернігівській та Київській областях.

Експерти Асоціації виробників молока обмірковували із учасниками тренінгу стан, виклики і перспективи молочної галузі України, нові вимоги ветеринарного і харчового законодавства, в тому числі Наказ Мінагрополітики від 12.03.2019 №118 «Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока і молочних продуктів», обговорили впровадження державного моніторингу безпечності молока та ветеринарного інспектування господарств, а також розповіли про їх досвід в ефективній імплементації згаданих вимог.

Представники обласних філій Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» розповіли про оновлені процедури, форми і бирки для ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби, а також про нову послугу – персональний кабінет для роботи в Єдиному державному реєстрі ветеринарних документів та наступні заплановані кроки до «безпаперової» технології роботи господарств для максимального спрощення і полегшення проведення реєстрації власників тварин.

У ході проведення семінарів експерт з питань ветеринарної медицини Мар’ян Троцький розповів учасникам про вимоги до поводження та утилізації продуктів тваринництва, непридатних для споживання людиною й особливості їх управлінського і державного контролю.

Також організатори семінару зупинили свою увагу на помилках, які частіше всього допускаються при оформленні реєстраційних документів та відомостей переміщення тварин, в ході чого були надані обґрунтовані відповіді, щодо цих питань, представникам господарств.