У 2020 році товарообіг між Україною та Узбекистаном збільшився на 30%

п'ятниця, 26 березня, 2021 - 10:02
У 2020 році товарообіг між Україною та Узбекистаном збільшився на 30%

 Товарообіг між Україною та Узбекистаном торік збільшився на 30%, попри  карантинні обмеження, викликані пандемією COVID-19. Про це, зокрема, йшла мова під час зустрічі Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим.

Двостороння співпраця між країнами здійснюється за багатьма товарними позиціями: цукор, плодоовочева продукція, горіхи, борошно, велика рогата худоба тощо. Саме Узбекистан став першою країною, куди Україна стала завозити нетелів.

«Узбекистан є важливим торговельним партнером України, з яким ми перебуваємо в постійному діалозі, - зазначила Владислава Магалецька. - Сьогодні ми обговорили поглиблення співпраці та визначили напрями нашої подальшої взаємодії».   

            Під час зустрічі було обговорено необхідність застосування міжнародних стандартів в рамках міжнародної торгівлі, а також підписання Угоди в сфері карантину рослин. Крім того, сторони домовились започаткувати обмін досвідом між спеціалізованими ветеринарними ВНЗ  для навчання фахівців.


Головне меню