Фахівці Держпродспоживслужби Закарпаття пояснили освітянам вимоги Санітарного регламенту

четвер, 25 лютого, 2021 - 11:26
Фахівці Держпродспоживслужби Закарпаття пояснили освітянам вимоги Санітарного регламенту

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства спільно з фахівцями відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Виноградівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області провели виїзні семінари-наради з керівниками та очільниками закладів освіти Вилоцької та Пийтерфолвівської новостворених громад, а також Королівської ОТГ.

Учасники заходів, загалом 103 особи, обговорили питання щодо впровадження в практику та дотриманням вимог, передбачених Санітарними регламентами для закладів дошкільної освіти і загальної середньої освіти.

Як говорилося у ході проведення семінарів, вимоги Санітарного регламенту обов’язково треба враховувати під час будівництва й експлуатації закладів освіти, щоб безпечно облаштувати та обладнати їхню територію й приміщення. Регламент стосується закладів усіх типів і форм власності (крім спеціальних), а також приміщень структурних підрозділів інших юридичних осіб, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти.

На завершення з метою отримання кваліфікованих роз’яснень та консультацій з розглянутих питань з боку фахівців Головного управління Держпродспоживслужби освітяни надали інформацію щодо своїх електронних адрес.


Головне меню