На Запоріжжі фахівці Держпродспоживслужби посилюють контроль за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів

п'ятниця, 16 жовтня, 2020 - 11:43
На Запоріжжі фахівці Держпродспоживслужби посилюють контроль за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів

Перша заступниця начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Ольга Сівова провела селекторну нараду щодо посилення контролю за дотриманням санітарного законодавства та здійсненням протиепідемічних заходів  на період карантину.

У нараді взяли участьзаступник начальника Головного управління Сергій Дегтяренко, керівники  управлінь державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, керівники районних управлінь.

Передусім, Ольга Сівова зосередила увагу присутніх на змінах, внесених постановою Кабінету Міністрів України №956 від 13.10.2020 року до постанови №641, яка регламентує умови карантину на території України.

Зокрема, вона зазначила, що дію карантину подовжено до 31 грудня 2020 року, посилено протиепідемічні заходи на різних рівнях адаптивного карантину. Крім того,  внесені зміни до відповідних індикаторів та критеріїв щодо умов карантину та інше.

Окремо акцентувалася увага на посиленні фахівцями Держпродспоживслужби державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів закладами дошкільної освіти, закладами громадського харчування, фізичної культури та спорту, ринками, закладами, що надають послуги з розміщення, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо.

Учасниками наради проаналізовано результати роботи щодо здійснення перевірок з питань дотримання вимог протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання під час карантину. Окрім того, детально обговорені актуальні питання, які виникають під час перевірок та шляхи їх вирішення.

Головне меню