Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
5 + 8 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Свині-мутанти, риба у лахмітті та погрози: результати перевірки стихійних ринків у Херсоні

15 липня фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області спільно з представниками Національної поліції виїхали на перевірку стихійних ринків у місті Херсон та продажу на них продуктів харчування (м’яса, риби, молочних продуктів) без відповідних документів.

Такі перевірки здійснюються на виконання рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вжиття заходів із недопущення торгівлі харчовими продуктами у несанкціонованих місцях на території м. Херсон, зокрема продуктами тваринного походження (м’ясом) та рибою.

Фахівці перевірили так звані комунальні ринки в районі залізничного вокзалу та по вулиці Миру. З’ясувалося, що вони працюють без експлуатаційного дозволу та з порушенням санітарно-гігієнічних вимог, зокрема там відсутні водопостачання, каналізація, не дотримується зонування, відповідно, в таких місцях не запроваджена система безпечності харчових продуктів.

У місцях продажу харчових продуктів в районі залізничного вокзалу виявлені грубі порушення. Так, відсутні умови для зберігання свіжого м’яса, молока, молочних продуктів, відсутні необхідні документи на продукцію. Торгові місця брудні.

На вулиці Миру порушень виявили ще більше. Особливо багато їх було у місцях продажу свіжої риби, на яку, зокрема, не виявилося відповідних документів. Торгові місця та інструменти брудні. Споживачів вводять в оману: запевняють, що риба охолоджена, хоча насправді її заморожують, а потім розморожують. У морозильних камерах рибини зберігаються неналежним чином.

Всі факти порушень зафіксовані: під час обстеження ринків використовувалися засоби відеофіксації.

Під час здійснення перевірок спостерігалося перешкоджання професійній діяльності інспекторів, за цим готуються відповідні звернення до правоохоронних органів.

Як повідомили представники Нацполіції у Херсонській області за статтями 159 (Порушення правил торгівлі на ринках) та 160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях) КУПаП складено вже більше 10 протоколів.

Свині-мутанти, риба у лахмітті та погрози: результати перевірки стихійних ринків у Херсоні