Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 8 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Херсонщині крокодилова ферма виявилася пересувною виставкою

За інформацію херсонських ЗМІ, в одному з готельно-розважальних комплексів Генічеського району відкрилася крокодилова ферма. У рекламі зазначалося, що така ферма - єдина на всю країну, на якій зібрані крокодили «різних видів з усіх куточків світу». Власники закликали всіх охочих на екскурсію, під час якої відбувається, зокрема і публічне годування древніх плазунів.

Фахівці Генічеського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області вийшли на об’єкт для збору інформації, адже до них за реєстрацією подібної ферми ніхто не звертався.

На місці виявилося, що це не ферма, де розводять тварин, а пересувна виставка. Крім того, з’ясувалося, що окрім крокодилів (усього 23 особини різного віку та розміру) на виставці представлені й інші тварини: дві мавпи, єнот та черепаха.

Керівниця виставки пояснила, що тварини були викуплені у пересувних цирків та пляжних фотографів тощо.

Візуально тварини виглядали доглянутими, місця утримання були чистими.

Ветеринарні паспорти є у всіх тварин. Проте у єнота відсутні відмітки про вакцинацію від сказу. У мавп таких відміток теж немає, як і даних про дослідження на туберкульоз. Відсутні дані про проведення дегельмінтизації. Не змогли власники надати і необхідні дозвільні документи на переміщення тварин і про їх походження.

За результатами моніторингового обстеження до власників виставки будуть вжиті заходи державного контролю: складені відповідні приписи та адміністративні матеріали за порушення ветеринарного законодавства.

Інспектори Держпродспоживслужби контролюватимуть усунення всіх порушень. До того ж керівниця виставки запевнила, що максимально співпрацюватиме з ветеринарними спеціалістами Генічеської районної державної лікарні ветеринарної медицини, аби належним чином підтримувати здоров’я підопічних тварин і оформити усі необхідні документи.


На Херсонщині крокодилова ферма виявилася пересувною виставкою