Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
9 + 3 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

У Полтаві відкрилося відновлене приміщення для стерилізації і перетримки безпритульних тварин

У Полтавській державній обласній лікарні ветеринарної медицини відбулася довгоочікувана подія – офіційно розпочало свою роботу  відремонтоване сучасне приміщення для перетримки і стерилізації безпритульних тварин обласного центру. У ньому одночасно зможуть перебувати більше 15 бездомних тварин.

Тут, відповідно до  міської програми «Скорочення популяції безпритульних тварин гуманними методами», можна буде безплатно стерилізувати бездомних котів і собак. 

Приміщення відремонтоване і оснащене всім необхідним за сприяння ветеринарних лікарів Полтавської обласної державної  лікарні ветеринарної медицини. Договір про співпрацю від 20 березня 2020 року № 3- 3Д,  укладеного з Полтавським комунальним автотранспортним підприємством  КТП - 1628 і ветеринарними лікарями Полтавської обласної державної  лікарні ветеринарної медицини.

Загалом, тут проводитимуть загальний огляд безпритульних тварин, стерилізацію, чіпування, вакцинацію та профілактичні заходи (такі тварини мають жовті кліпси на вухах). З початку цього року спеціалісти ветеринарної лікарні уже простерилізували більше п’ятисот тварин.

Лікарня забезпечена всім необхідним устаткуванням для надання ветеринарних послуг  – апаратом  для ультразвукового обстеження, рентген – апаратом, електрокардіографом, світловим  мікроскопом, приладами та реактивами для проведення біохімічних досліджень, хірургічним  обладнанням, столами для лікування тварин.

У окремому приміщенні  побудовані вольєри для утримання собак на період проведення стерилізації та проходження реабілітаційного післяопераційного періоду, які оснащені кондиціонером та обігрівачами УФО. Тобто, взимку тварини не будуть мерзнути, а влітку – не відчуватимуть спеки.

У Полтаві відкрилося відновлене приміщення для стерилізації і перетримки безпритульних тварин