Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 14 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

У Тернополі відновили роботу найбільші агропромислові ринки

Станом на сьогодні у Тернополі відновили роботу два агропромислові ринки: ТОВ «ВІП-Маркет» та Центральний ринок. Інспектори Держпродспоживслужби в Тернопільській області спільно з поліцією контролюють роботу ринків.

Так, міський ринок та ТОВ «ВІП-Маркет» на вул. Шептицького частково відновив свою роботу, а на Центральному ринку повноцінно працює м’ясний павільйон, а також продають насіння та розсаду. Адміністрація Центрального ринку підготувала до роботи і молочний павільйон, однак там продавців поки немає. Узгоджується графік роботи відділу продажу ковбасними виробами, для них виготовляють скляні захисні бар’єри, які будуть встановлені між продавцями. Не відкриті ще торгівельні ятки з продуктами харчування, крупами та бакалією, продавці також готують свої місця до роботи в умовах карантину. Повноцінно ринок запрацює після відновлення міського транспорту, бо саме через малу кількість покупців багато хто з підприємців не відкривається.

На ринку ТОВ «ВІП-Маркет», який називають «овочевим», також не всі підприємці сьогодні вийшли на роботу. Адміністрація ринку підготувала м’ясний та молочний відділи відповідно до вимог постанови Головного державного санітарного лікаря, розмежувала розмітки, встановила захисні бар’єри при вході у закриті павільйони. Продавці овочів та фруктів, які торгують на спеціальних площадках з автомобілів також дотримуються санітарних вимог.

На обох ринках проводиться температурний скринінг покупців, до роботи допускають продавців, у яких немає скарг на здоров’я, температура тіла в нормі, а також за наявності масок та рукавичок. Роботу ринків контролюють правоохоронці та інспектори Держпродспоживслужби.

Усього в Тернополі чотири агропромислові ринки.