Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
3 + 13 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Вінниччині фахівці Держпродспоживслужби провели майже 15000 моніторингових обстежень дотримання протиепідемічних заходів

12 травня 2020 року фахівці структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області перевірили виконання протиепідемічних вимог на 30 агропродовольчих ринках області.

У ході перевірок було виявлено низку порушень, зокрема: деякі торгові місця без захисних екранів, недотримання вимог щодо інформування відвідувачів ринку з питань встановлених обмежень на період карантину.

Про виявлені порушення поінформовано органи влади та місцевого самоврядування, Національну поліцію України і підготовлено припис на адміністрації ринків щодо їх усунення.

Нагадаємо, що з початку введення карантинних обмежень, фахівцями структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області самостійно або з представниками Національної поліції проведено 14906 моніторингових обстежень дотримання обмежувальних заходів на діючих об’єктах (агропродовольчі ринки, продовольчі магазини, магазини побутової хімії, аптеки, ветеринарні аптеки, АЗС, банкомати, термінали тощо) та складено 50 протоколів за їх порушення.

На Вінниччині фахівці Держпродспоживслужби провели майже 15000 моніторингових обстежень дотримання протиепідемічних заходів