Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
12 + 7 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Запоріжжі обговорили алгоритм взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади

На Запоріжжі відбувся семінар у форматі відеоконференції з напрацювання щодо алгоритму взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади.

У заході взяли участь заступник голови Запорізької облдержадміністрації В’ячеслав Дзятківський, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Віктор Шершнєв, керівники управлінь державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, фітосанітарної безпеки, районних управлінь Головного управління, представники  органів місцевого самоврядування,  пасічники та аграрії.

Представники Держпродспоживслужби проінформували присутніх стосовно  виникнення випадків масового отруєння бджіл, зокрема проаналізували причини, наслідки та можливість попередження.  Також доповіли про вжиті заходи Головним управлінням.

У ході семінару учасники обговорили ключові проблеми, які виникають між пасічниками і аграріями та внесли пропозиції для розробки єдиного алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв і органів місцевої  влади з метою  недопущення отруєння бджіл.