Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
7 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Під егідою МЕБ відбулася традиційна зустріч постійно діючої робочої групи експертів з АЧС

Відбулася 15-та зустріч постійно діючої робочої групи експертів з питань африканської чуми свиней (GF-TADs), яка традиційно проходить під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ).

Зустріч відбулася в форматі відеоконференції.

Під час обміну інформацією були заслухані виступи представників країн Європейського регіону щодо поточної ситуації стосовно АЧС.

Т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко представила поточну ситуацію щодо АЧС в Україні та наголосила на стабільності ситуації щодо поширення цього захворювання на території нашої держави, незважаючи на непросте становище у світі з коронавірусом.

У цьому контексті Ольга Шевченко звернула увагу на стабільну динаміку щодо зменшення на території України випадків АЧС за останні три роки. Так, за 2018 рік в Україні було зафіксовано всього 145 випадків АЧС, за 2019 рік – 53 випадки, у 2020 році станом на сьогодні – всього 9 випадків.

Окрему увагу часники приділили боротьбі з АЧС під час пандемії коронавірусу. Слід відзначити, що ветеринарні лабораторії Білорусі, Сербії, Румунії та Словаччини вже залучені до проведення досліджень на COVID 19.