Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
4 + 12 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Чернігівщина: діяльність закладів торгівлі на контролі Держпродспоживслужби у кожному районі

Упродовж квітня спеціалісти Ріпкинського територіального управління Держпродспоживслужби, що на Чернігівщині, спільно з працівниками районного відділу поліції проводили додатковий контроль продуктових магазинів стосовно посилення дезінфекційного режиму в торговельній мережі. 

Загалом перевірено 194 об’єкти торгівлі, які належать 86 суб’єктам господарювання, під час додаткового контролю виявлено недоліки у 35 суб’єктів господарювання, всі порушення усунуті. 

Щоденно здійснюється моніторинг цін на соціально значущі продукти харчування у закладах торгівлі селища Ріпки, проведено комісійне обстеження готелю «Дружба», що в районному центрі.

Протягом місяця до Ріпкинської міжрайонної державної лабораторії  Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло 535 зразків змивів, відібраних на 54 об’єктах торгівлі для здійснення контролю якості дезінфекції. Позитивних результатів не виявлено. 

Також фахівці структурного підрозділу Держпродспоживслужби у районі провели дезінфекцію 50 одиниць автотранспортних засобів для перевезення продуктів харчування.

У свою чергу спеціалісти Козелецького територіального підрозділу Держпродспоживслужби у складі мобільних груп, до яких входять представники правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування, щодня беруть участь у спільних заходах моніторингу у закладах торгівлі, котрі реалізують продукти харчування на території району.

Під час таких виїздів фахівці відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини і відділу за дотриманням санітарного законодавства проводять роз’яснювальну роботу з операторами ринку стосовно виконання ними вимог протиепідемічних заходів, своєчасно повідомляють про зміни до урядових постанов, котрі діють під час карантинних обмежень.

Чернігівщина: діяльність закладів торгівлі на контролі Держпродспоживслужби у кожному районі