Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 5 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Луганщині запрацювало 2 агропродовольчих ринки

05 травня 2020 року в умовах  карантинних обмежень на виконання вимог Протоколу регіональної комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 30.04.2020 № 15 на території Луганської області запрацювало два ринки: ДП «Рубіжанський ринок» в м. Рубіжне та м’ясний павільйон ФОП Рибалкіна Н.А. в м. Сватове.

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області забезпечує постійний контроль за виконанням протиепідемічних заходів дирекцією ринків протягом всього робочого часу.

Станом на 05.05.2020 на ДП «Рубіжанський ринок» та ФОП Рибалкіна Н.А. всі торгові місця приведені у відповідність із протиепідемічними вимогами під час карантину:

•  обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями;

•  допуск працівників, продавців і відвідувачів на територію ринку здійснюється виключно за наявності вдягнутої медичної маски;

•  кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку не перевищує один покупець на 10 метрів квадратних торгівельної площі ринку;

•  відстань між робочими місцями продавців складає не менше трьох метрів;

•  для дезінфекції рук передбачені диспансери, проводиться дезінфекція контактних поверхонь.

Завдяки неухильному дотриманню вищезазначених заходів для відвідувачів та продавців ДП «Рубіжанський ринок» та ФОП Рибалкіна Н.А. забезпечено максимальний захист від коронавірусної хвороби COVID-19.

У той же час 05.05.2020 не відбулося заплановане відновлення роботи міського підприємства «Сватівський міський ринок» в м. Сватове, оскільки оператором ринку не забезпечено контроль за дотриманням вимог щодо профілактичних заходів протидії поширення коронавірусу.

За результатами позапланового заходу та встановлених порушень вимог постанови, відновлення роботи міського підприємства «Сватівський міський ринок», який здійснює діяльність за адресою: пл. Привокзальна, м. Сватове, було відтерміновано до усунення виявлених порушень до початку відкриття ринку в умовах карантину.

На Луганщині запрацювало 2 агропродовольчих ринки