Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 19 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Масовий падіж птиці на Кременчуцькій птахофабриці стався через перебої електропостачання

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області 02.05.2020 на підприємстві ТДВ «Кременчуцька птахофабрика» у зв’язку з перебоями постачання електроенергії в період 01-02.05.2020 стався масовий падіж птиці.

Рішенням головного державного ветеринарного інспектора Полтавської області від 03.05.2020 № 1 до з’ясування обставин загибелі птиці були введені тимчасові карантинні обмеження на 72 години.

У процесі проведення епізоотичного обстеження було відібрано біологічний матеріал з метою виключення грипу птиці та хвороби Ньюкасла, який направлено до Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. Відповідно до звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу високопатогенного грипу птиці та хвороби Ньюкасла не виявлено (звіт про результати дослідження № 003368 п.м./20 від 04.05.2020).

За попередньою інформацією в ТДВ «Кременчуцька птахофабрика» утримувалось понад 600 тисяч голів птиці яєчного напрямку.

Згідно з висновками комісії, попередній діагноз загибелі птиці - гостра гіпоксія, що виникла внаслідок аварійного відключення вентиляційної системи та інших систем.

Наразі на підприємстві проводяться заходи щодо утилізації трупів загиблої птиці.

Масовий падіж птиці на Кременчуцькій птахофабриці стався через перебої електропостачання