Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
12 + 3 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

У Чернігові фахівці Держпродспоживслужби кожного дня перевіряють усі працюючі ринки

Спеціалісти Держпродспоживслужби щоденно контролюють дотримання ветеринарно-санітарних норм, а також здійснюють роз’яснювальну роботу щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції на усіх нині працюючих торговельних майданчиках обласного центру.

За словами директора Чернігівської регіональної державної лабораторії Валерія Кириченка, працівники лабораторій ветсанекспертизи спільно з адміністрацією ринків намагаються підтримувати епідемічне благополуччя. Зокрема, на одному з найбільших у Чернігові торговельному майданчику – «Хіт-ринку» і ветеринарна служба, і підприємці, які займаються реалізацією продуктів харчування, повністю забезпечені засобами дезінфекції, у торговельному павільйоні постійно здійснюється вологе прибирання з використанням дезінфікуючих миючих засобів. Продавці забезпечені засобами індивідуального захисту масками і рукавичками.

Фахівці лабораторії також мають на озброєнні захисні марлеві маски і спеціальний одяг, а техпрацівники постійно проводять дезінфекцію приміщення – перед початком роботи, після її завершення і кожні дві години протягом дня. Налагоджена співпраця і з продавцями, які систематично наводять лад  на своїх робочих місцях, зокрема, дезінфікують робочі поверхні  торговельних яток, миють підлогу, обробляють деззасобами торговий реманент.

Слідкує за виконанням санітарно-ветеринарних вимог в умовах карантину і адміністрація торговельного комплексу: у павільйоні облаштовані спеціальні місця для миття обладнання, є куточки, оснащені ємностями із дезінфікуючим розчином, між підприємців розповсюджені пам’ятки з попередженням, як варто себе поводити під час відвідування ринку. Крім того, у посиленому режимі відбувається обробка встановлених на території ринку сміттєвих урн та контейнерів.

У Чернігові фахівці Держпродспоживслужби кожного дня перевіряють усі працюючі ринки