Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
4 + 9 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Кіровоградщині у магазинах продукти зберігали з порушенням товарного сусідства

Під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) в Маловисківському районі на Кіровоградщині у двох магазинах фізичних осіб-підприємців встановлено порушення товарного сусідства при зберіганні харчових продуктів.

Так, у одному холодильному обладнанні розмістили копчену рибу та молочну продукцію. У морозильних камерах не розділено зберігалися м’ясна, рибна та молочна продукція, торти, масло, напівфабрикати тощо. До того ж контроль температурного режиму у холодильному обладнанні не проводився. Частина кондитерських виробів (торти, тістечка) зберігалася не у холодильному обладнанні, що може спричинити розмноження патогенних мікроорганізмів та створити загрозу для здоров’я споживачів.

У торговельних закладах не підтримують чистоту, харчові продукти не захищені від забруднення. Обладнання (полиці, холодильні вітрини) та інвентар брудні, мають пошкодження, що збільшує ризик забруднення та не дає змоги проводити чищення та дезінфекцію. Також під час перевірки встановили, що результативна боротьба зі шкідниками в магазинах не проводиться.

Торговельні заклади отримали приписи про усунення виявлених порушень, невиконання вимог припису тягне застосування штрафних санкцій. Ситуація залишається на контролі Держпродспоживслужби Кіровоградщини.

На Кіровоградщині у магазинах продукти зберігали з порушенням товарного сусідства