Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 1 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини у районах щодня контролюють дотримання санітарних норм на ринках та у магазинах і дезінфікують торговельні павільйони

Спеціалісти Срібнянського міжрайонного управління Держпродспоживслужби для забезпечення епідемічного та санітарного благополуччя населення здійснюють протиепідемічні заходи щодо запобігання занесенню  на територію Срібнянського  і Талалаївського районів гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом. 

Зокрема, проводиться роз’яснювальна робота у закладах торгівлі щодо дотримання дезінфекційного режиму та заборони реалізації нефасованих сипучих продуктів. Працівники Срібнянської районної державної лікарні ветеринарної медицини двічі на тиждень проводили дезінфекцію торговельного майданчика  у Срібному,  а також   прилеглої території біля продуктових магазинів. Заплановані також дезінфекційні роботи на торговельному майданчику селища Талалаївка.

Щоденний додатковий контроль за дотриманням санітарних норм, правил реалізації продуктів харчування на агропродовольчому ринку та у продуктових магазинах здійснюють і спеціалісти Городнянського територіального управління. З-поміж іншого вони надають операторам ринку роз’яснення щодо обробки прилавків, дверних ручок, підлоги, використання засобів індивідуального захисту, провітрювання приміщень, дотримання правил особистої гігієни у павільйонах і на торговельних майданчиках ринку та у закладах торгівлі продовольчими товарами.

Фахівці Чернігівського міського управління Держпродспоживслужби особливу увагу звертають на дотримання дезінфекційного режиму в супермаркетах міста, що здійснюють роздрібну торгівлю харчовими продуктами та на реалізацію їх виключно у фасованому вигляді. За результатами відвідувань встановлено, що  торгівельні мережі міста відповідально ставляться до виконання вимог і усвідомлюють відповідальність за недотримання правил карантину, санітарно-гігієнічних та протиепідемічних правил.

У Ніжині, де спеціалісти Держпродспоживслужби також здійснюють усі протиепізоотичні заходи, для постійного контролю за дотриманням вимог, пов’язаних із запобіганням поширення коронавірусної хвороби СOVID-19, рішенням виконавчого комітету міської ради створено спеціальну комісію, яка контролюватиме дотримання запроваджених тимчасових обмежень на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади відповідно до наданих повноважень.

А у Мені на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  ухвалено рішення про заборонену торгівлі харчовими продуктами на ринках Менської ОТГ. Разом з тим, наголошувалось на постійному проведенні протиепідемічних заходів, враховуючи ситуацію, що складається на території громади.