Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 13 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Луганщині фахівці Держпродспоживслужби спільно з Нацполіцією проводять моніторингові обходи закладів громадського харчування

На Луганщині з метою запобігання занесенню та розповсюдженню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СОVID-19, фахівці Сєвєродонецького, Лисичанського, Сватівського, Станично-Луганського, Новоайдарського управління Головного управління Держпродспоживслужби в області спільно з представниками органів Національної поліції проводять моніторингові обходи закладів громадського харчування з метою встановлення фактів невиконання Протоколу.

Адже в області з 12 березня 2020 року у всіх закладах освіти оголошений карантин. 17 березня 2020 року закриті на період карантину заклади громадського харчування, які будуть працювати за адресною доставкою, заборонені проведення спортивних змагань та секцій.

18 березня 2020 року закриті на період карантину агропродовольчі ринки, заклади торгівлі продовольчими товарами, заклади побутового обслуговування населення, розважальні центри.

Адміністрації агропродовольчих ринків попереджені про призупинення роботи державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках.

Санітарно-просвітницьку робу було проведено також аптечним закладам, відділенням Укрпошти, відділенням «Ощадбанку», відділенням АКТБ «Приватбанку» та іншим. Фахівці інформують про коронавірусну інфекцію SARS-COV-2 та наголошують на важливості дотримання правил особистої гігієни.

У багатьох закладах розміщені інформаційні плакати щодо профілактики інфікування та поширення коронавірусу, з якими варто ознайомитися кожному, аби знати ризик інфікування, як правильно та коли використовувати медичну маску, які умови безпечності харчових продуктів тощо.