Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
4 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Чернігівщині Держпродспоживслужба активно працює над виконанням протиепідемічних заходів розповсюдження короновірусної інфекції

З метою запобігання негативному розвитку епідситуації і забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області розпочали роботу по забезпеченню посиленого дезінфекційного режиму на агропродовольчих ринках.

Фахівці Державних лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на агропродовольчих ринках спільно з адміністрацією ринків працюють над посиленням протиепідемічних заходів щодо запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом.  Фахівці здійснюють посилену дезінфекцію безпосередньо державних лабораторій та павільйонів ринків, а також місця значного скупчення людей. 

Окрім того, на агропродовольчих ринках були облаштовані місця з наявним дезінфікуючим спиртовмісним розчином для рук, а також встановлені роз’яснювальні стенди з санбюлетнями профілактики коронавірусу.

Також фахівцями Держпродспоживслужби області здійснюється додатковий контроль за дотриманням санітарних норм і правил реалізації продуктів харчування на агропродовольчих ринках та в продуктових магазинах. Зокрема, посилено дезінфекційний режим у торговельних мережах, контролюється фасування сипучих продуктів харчування та забезпечення персоналу магазинів спецодягом.


На Чернігівщині Держпродспоживслужба активно працює над виконанням протиепідемічних заходів розповсюдження короновірусної інфекції