Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
4 + 14 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Волині фахівці Держпродспоживслужби провели навчання щодо недопущення та профілактики пташиного грипу

Днями в одному з районів Волинської області відбувся тренінг-навчання на тему «Недопущення та ліквідація високопатогенного грипу птиці». У навчаннях взяли участь фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, епізоотологи районних та міських державних лікарень ветеринарної медицини, спеціалісти  Волинської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також представники птахогосподарств області.

Першочерговим завданням даних навчань було відпрацювання дій при отриманні позитивного результату на високопатогенний грип птиці, проведення заходів з локалізації та ліквідації  даного захворювання з метою запобігання поширення інфекції на території області.

 Особливу увагу  було приділено процесам організації проведення роз’яснювальної роботи серед населення і суб’єктів господарювання, розроблення та розповсюдження по населених пунктах інформаційних листівок, а також організації та проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністраціях та міськвиконкомах.

Окрім теоретичних навичок, учасники навчання на практиці відпрацювали механізми здійснення відбору біоматеріалу (кров), патматеріалу, його пакування та оформлення відповідних супровідних документів.

Досвід, який отримали учасники навчань, у подальшому стане корисним при прийнятті ефективних  правлінських рішень, а також у плануванні та організації роботи з профілактики поширення пташиного грипу.