Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
6 + 13 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Фахівці Держпродспоживслужби Житомирщини обговорили з бджолярами механізм запобігання отруєння бджіл

У рамках співпраці з Житомирським  національним агроекологічним університетом  представники Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області долучилися до участі у проведенні IV всеукраїнської науково-практичної конференції  на тему: «Профілактика отруєнь бджіл та успішний розвиток бджолиних сімей у весняний період», що відбулася 8 лютого у м. Житомир на базі факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ. Загалом у заході взяли участь понад 50 членів ГО «Клуб професійних пасічників Житомирщини».

  У ході конференції спеціалісти Держпродспоживслужби висвітлили ряд актуальних питань щодо захисту бджіл від отруєнь пестицидами.

Так, було наведено низку ветеринарно-санітарних вимог, обов’язкових для виконання з боку пасічників (отримання ветеринарно-санітарного паспорта на пасіку, її обстеження, реєстрація в органах місцевого самоврядування та в окремих випадках реєстрація як оператора ринку).

 Представники Держпродспоживслужби надали низку рекомендацій бджолярам на період проведення обробок сільськогосподарських угідь пестицидами та агрохімікатами. Також розглядався та обговорювався покроковий алгоритм дій у випадку отруєння та загибелі бджіл: створення комісії, складання актів та відбір, доставка патологічного матеріалу для лабораторної діагностики тощо.

Наприкінці було наголошено на партнерській взаємодії бджолярів з аграріями та представниками органів місцевого самоврядування в частині налагодження комунікаційного зв'язку, що стане додатковим дієвим механізмом з запобігання отруєння бджіл.

Спеціалісти  Держпродспоживслужби висловили готовність до співпраці та комунікації, а також надання консультативно-інформативної допомоги, тощо.

Фахівці Держпродспоживслужби Житомирщини обговорили з бджолярами механізм запобігання отруєння бджіл