Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
2 + 1 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Волині представники влади та пасічники обговорили питання безпеки та захисту бджолосімей області

Днями на Волині відбувся семінар-нарада представників влади з пасічниками області. У заході взяли участь начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області  Богдан Лозинський, представники департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА, пасічники області, представники громадських організацій бджолярів та інші зацікавлені особи.

У ході обговорення питань учасники розглянули сучасні аспекти застосування екологічно безпечних ветеринарних препаратів у бджільництві.

Зокрема, Богдан Лозинський зазначив, що фахівці Головного управління Держпродспоживслужби області оперативно реагують на повідомлення про випадки потруєння бджіл:  «Нам Дуже важливо знайти причинно-наслідкові зв’язки між обробкою поля та отруєнням. Більшість препаратів, якими обробляють поля, можна виявити в рослинах, в меді, і в бджолах, але час виявлення припаратів досить обмежений. Тому робити це треба надзвичайно оперативно».

Також він зауважив, що власники пасік повинні виконувати вимоги законодавства України з питань бджільництва, в тому числі здійснювати в установленому порядку державну реєстрацію у Держпродспоживслужбі за місцем діяльності з утримання та розведення бджіл, виробництва і первинної переробки продуктів бджільництва. Недотримання даних вимог значно ускладнює або ж унеможливлює позитивне вирішення спірних питань, що можуть виникнути під час ведення господарської діяльності.

Бджолярі отримали рекомендації від фахівців Держпродспоживслужби, що потрібно робити, аби бджолосім’ї були здоровими і медоносили.

На Волині представники влади та пасічники обговорили питання безпеки та захисту бджолосімей області