Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
9 + 1 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Полтавщині проведено майже 9 тис. бесід та роздано 6,5 тис. листівок як уберегтися від пташиного грипу

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області активізували проведення профілактичних заходів у господарствах з утримання птиці всіх форм власності, посилили роботу з проведення протиепізоотичних заходів щодо профілактики гострих інфекційних захворювань птиці у зв’язку з ризиком занесення пташиного грипу на територію області.

Крім того, активно проводиться широка роз’яснювальна робота щодо профілактики та недопущення виникнення високопатогенного грипу птиці на території області з мисливцями та серед населення, що утримують птицю у власному подвір’ї шляхом бесід та розповсюдження пам’яток і листівок.

Так, з початку року проведено 8726 бесід та роздано 6448 листівок та пам’яток. Спеціалістами в районах скликаються та проводяться наради з головами, представниками об’єднаних територіальних громад та старостинських округів.

 На сайтах районних адміністрацій, місцевих інтернет-видань та газетах, на просторах соціальної мережі Фейсбук розміщено 58 публікацій з інформацією про небезпеку та профілактику пташиного грипу. Також щодо теми небезпеки пташиного грипу проведено 3 виступи на радіо та телебаченні.

Крім цього, Держпродспоживслужбою області ініційовано проведення 30 засідань державних надзвичайних протиепізоотичних комісій, де основним питанням було недопущення занесення та розповсюдження високопатогенного грипу птиці на території області.

З початку 2020 року спеціалістами державних лікарень ветеринарної медицини області, з метою обстеження та контролю клінічного стану птиці, здійснено обхід 71898 дворів в 332 населених пунктах області, де утримується 153 тисячі голів птиці, клінічних ознак щодо гострих інфекційних захворювань птиці не виявлено. Лабораторно проведено 325 досліджень птиці на грип, в тому числі 290 проб від птиці з приватного сектору та 35 – з птахогосподарств. Випадків вірусоносійства високопатогенного грипу птиці не виявлено.

Епізоотична ситуація знаходиться на постійному контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області. Робота з недопущення даного захворювання на території області продовжується.

На Полтавщині проведено майже 9 тис. бесід та роздано 6,5 тис. листівок як уберегтися від пташиного грипу