Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
8 + 3 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

У Київському зоопарку навчали реагувати при виявленні грипу птиці

Фахівці провідних столичних закладів ветеринарної медицини зустрілися на базі Київського зоологічного парку загальнодержавного значення для відпрацювання алгоритму дій при виявленні масової загибелі птиці.

Участь у навчальному семінарі взяли спеціалісти ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві, Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи та ветеринарної клініки зоопарку.

Фахівці напрацювали практичні навички, які спрямовані на недопущення поширення збудника грипу птиці на території м. Києва, правила відбору зразків із середовища та безпосередньо від птахів. Головний акцент семінару – небезпека пташиного грипу для тварин і людей.

«Такі навчання надзвичайно важливі для фахівців, адже дозволяють не лише освіжити знання і довідатися про нові засоби і способи збору та дослідження матеріалів, що використовуються на практиці. Під час таких семінарів спеціалісти розуміють, що говорять однією мовою і відшліфовують навички діяти злагоджено», – наголосив Роман Матвійчук, заступник начальника Управління безпечності харчових продуктів-начальник відділу організації протиепізоотичної роботи Держпродспоживслужби м. Києва. 

Усі присутні отримали інформацію про сучасні засоби для відбору крові у птахів, мали змогу випробувати їх на практиці. Також вивчили алгоритм дій при виявленні масової загибелі птиці.

Під час семінару була відпрацьована послідовність дій спеціалістів ветеринарної медицини, змодельовані та відпрацьовані ситуаційні завдання. Учасники отримали теоретичні завдання та практичні навички, а також визначили чіткий алгоритм взаємодії з органами місцевої влади, компетентними закладами та організаціями при встановленні особливо небезпечних захворювань.

У Київському зоопарку навчали реагувати при виявленні грипу птиці