Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Каланчацька ветлікарня, що на Херсонщині, розширила перелік послуг

Каланчацька районна державна лікарня ветеринарної медицини за надання послуг у 2019 році заробила на понад 1 млн грн. Цього вдалося досягти за рахунок розширення кількості видів послуг, які надають спеціалісти установи, не втрачаючи, а подекуди і підвищуючи, якість цих послуг. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Херсонській області.

Зазначені кошти впродовж року направлялися на покращення матеріально-технічної бази ветлікарні та умов роботи ветеринарних працівників.

Установа створила резерв медикаментів та інструментів, що  дає можливість спеціалістам вчасно реагувати на виклики, пов’язані з захворюванням тварин та надавати якісну допомогу на місці.  

Також, в лікарні розвинули такий напрям послуг як проведення чіпування  дрібних та сільськогосподарських тварин. Усього було прочіповано 3 коней та 30 дрібних тварин.

Будівлю лікарні зробили більш енергоефективною – замінили вікна, двері на металопластикові. Провели поточний  ремонт службових приміщень. 

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області безоплатно передано до ветлікарні 2 спеціалізованих  автомобіля. Окрім цього, ветлікарня за власні кошти провела 3 одиниці службового транспорту на газ та відремонтували весь автопарк.

Ветлікарня отримала субвенції з місцевих бюджетів Каланчацької та Мирненської об’єднаних територіальних громад в сумі 12 950 грн та 20 343 грн відповідно. За ці кошти придбали спецодяг для спеціалістів, паливно-мастильні матеріали та дезінфікуюче обладнання. 

Ветеринарною лікарнею у 2019 році повністю забезпечено ветеринарних спеціалістів   одягом, який використовується як уніформа. Це дозволило  підняти довіру до  ветлікарні та Головного управління в цілому, бо місцеві жителі одразу можуть ідентифікувати спеціалістів, які прийшли надавати ветеринарні послуги.

Наступного року за сприянням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області ветлікарнею буде продовжено покращення умов праці власних співробітників. Бо від їх комфорту залежить і якість надання послуг населенню.

Каланчацька ветлікарня, що на Херсонщині, розширила перелік послуг