Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
3 + 2 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Учні кропивницької школи ознайомилися з роботою регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби

З метою сприяння розширення знань школярів про світ професійної праці та в рамках проведення Всеукраїнського тижня права фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області організували учням екскурсію до Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби. У заході взяли участь учні дев’ятого класу НВК «Кіровоградський колегіум».

Під час екскурсії школярі мали змогу спостерігати за практичною роботою лікарів у лабораторії, та ознайомилися з методами дослідження тваринної, рослинної та молочної продукції. Учні побачили, як проходить процес дозрівання бактерій, за допомогою яких приладів визначають вміст нітратів в овочах та фруктах. На робочому столі молочної продукції спостерігали, як визначається чистота молока, його жирність, густота, вміст антибіотиків, а також як за допомогою реактиву визначити, чи це молоко від здорової тварини.

Школярі дізналися, що лабораторія здійснює дослідження води, яку споживають мешканці області, відповіла на питання: за якими показниками контролюється якість води, як і якими методами досліджується вода, яке обладнання використовується для досліджень тощо.

Учні в свою чергу поділилися ситуаціями з життя, пов’язаними з зіпсованими продуктами харчування або неякісною нехарчовою продукцією, та отримали правові рекомендації, як діяти споживачеві в таких випадках.

Робота лікарів лабораторії справила на учнів неабиякі враження, а деякі школярі навіть виявили бажання в подальшому здобути професію лікаря ветеринарної медицини.

Учні кропивницької школи ознайомилися з роботою регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби