Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
13 + 7 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у роботі форуму з питань розбудови рибного господарства України

21 та 22 листопада 2019 року у рамках міжнародної спеціалізованої виставки-форуму рибної індустрії та риболовного хобі «Fish Business Ukraine 2019» відбувся ряд панельних дискусій щодо розбудови рибного господарства України. Даний захід було організовано за сприянням Державного агентства рибного господарства України та компанії Євроіндекс.

У продовж роботи форуму у заході взяли участь директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Дерджпродспоживслужби Борис Кобаль, заступник начальника відділу зовнішніх відносин та зв'язків з Європейським Союзом Дерджпродспоживслужби Тетяна Яковенко.

Відбулися панельні дискусії стосовно здійснення державного контролю(нагляду) на потужностях рибної галузі та вирішення проблем вітчизняного експорту риби та рибних продуктів, перспектив розширення географії експортних поставок української продукції.

Учасники обговорили питання стратегічного бачення майбутнього розвитку рибної галузі України, розбудови вітчизняного рибного господарства на основі європейського досвіду, впливу екології на розвиток рибної галузі нашої держави. Особливу увагу учасники заходу приділили питанням законодавчого забезпечення рибного бізнесу в Україні.  

Під час обговорення відбувалися активні  дискусії, де кожен з учасників мав змогу задати питання чи запропонувати власні практичні пропозиції.