Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
8 + 2 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Полтавщині випускники аграрної академії показали свою майстерність з рукоділля для студентів та викладачів

14 листопада 2019 року в день святих покровителів лікарів ветеринарної медицини у Полтавській державній аграрній академії (далі - ПДАА) відбулася виставка «Ветеринари в мистецтві». На запрошення ректора ПДАА - Валентини Аранчій, у заході взяла участь членкиня розширеної Профспілкової організації Держпродспоживслужби - Яна Ісаєнко.

Метою заходу стало поєднання професії ветеринарного лікаря та його вподобання в одне ціле.

Випускники та студенти аграрної академії мали змогу продемонструвати свої вміння в рукоділлі.

На виставці були представлені авторські вироби ручної роботи в'язані гачком (сумки, іграшки, серветки, скатертина, корсетний пояс, брелки, новорічні прикраси), авторське дерево стійка для картин написаних маслом, картини та ростові квіти для фото-зони від випускників факультету ветеринарної медицини ПДАА.

Яна Ісаєнко продемонструвала для студентів свої авторські ляльки-мотанки, колекцію старовинних вишитих українських рушників Полтавської та Дніпропетровської областей, бісерні прикраси в'язані гачком та авторський український вінок від Яни Ісаєнко.

Також присутні мали змогу взяти участь у майстер-класі від Яни Ісаєнко по створенню ляльки-мотанки.

До заходу долучилися і фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, Полтавської державної обласної лікарні ветеринарної медицини, Миргородського міськрайонного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, Гадяцької міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби та Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області

Осторонь не залишилися і студенти Хомутецького ветеринарно -технологічного коледжу, представники, якого вже другий раз приймають участь в такого роду заходах.

Профспілкова організація Держпродспоживслужби висловлює всім учасникам заходу вдячність за активну участь та співпрацю.