Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
11 + 3 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Запоріжжі фахівці Держпродспоживслужби області обговорили актуальні питання з ідентифікації та реєстрації тварин

15 листопада 2019 року під керівництвом начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Віктора Шершнєва відбувся семінар з питань дотримання вимог законодавства у сфері ідентифікації та реєстрації тварин.

У заході взяли участь заступник начальника Головного управління Сергій Дегтяренко, керівник Запорізької філії ДП «Агенство з ідентифікації та реєстрації тварин Тамара Кузьменко, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби області,  керівники та спеціалісти районних і міських державних лікарень ветеринарної медицини.

Під час заходу учасники обговорили особливості реєстраціїідентифікації та обліку тварин.

Особливу увагу присутні звернули на порядок переміщення тварин  та проведення щорічної інвентаризації поголів’я тварин у господарствах фізичних та юридичних осіб, правила оформлення документів.

На завершення семінару учасники  розглянули питання стосовно впровадження Єдиного державного реєстру ветеринарних документів»,  поділилися досвідом та напрацювали пропозиції щодо подальшого удосконалення роботи у  сфері ідентифікації та реєстрації тварин.