Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
3 + 12 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

В Полтавській області розпочато кущові семінари – навчання із актуальних питань епізоотології

29 липня 2019 року на базі Миргородської районної державної лікарні ветеринарної медицини спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби провели кущовий семінар-навчання на тему: «Епізоотологія. віт про отримання та використання біопрепаратів, оформлення супровідних документів, ідентифікації, роботи в ЄДРВД, роботі офіційних лікарів на забійних підприємствах». 

У семінарі взяли участь районні адміністратори по роботі ЄДРВД, епізоотологи, районні агенти з ідентифікації тварин та роботи в ЄДРТ, відповідальні за звіт про отримання та використання біопрепаратів в Миргородському, Зіньківському, Гадяцькому, Лохвицькому, Хорольському, Великобагачанському та Шишацькому районах Полтавської області. 

У ході семінару учасники провели плідну дискусію з практичних питань по веденню Єдиного державного реєстру видачі ветеринарних документів, роботу в Єдиному державному реєстрі тварин, про отримання та використання біопрепаратів, а також епізоотичну ситуацію в зазначених районах.

У майбутньому заплановано проведення аналогічних кущових навчань в Лубинському, Козельщинському районах Полтавської області та в м. Полтава.

В Полтавській області розпочато кущові семінари – навчання із актуальних питань епізоотології