Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
13 + 1 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Ухвалено нову редакцію Методичних рекомендацій щодо профілактичного карантинування тварин для подальшого переміщення

Науково-методична рада Держпродспоживслужби ухвалила нову редакцію Методичних рекомендацій щодо профілактичного карантинування тварин для подальшого переміщення з урахуванням пропозицій профільних асоціацій.

Переміщення ВРХ, ДРХ, коней та свиней до 2-х місячного віку допускається без проведення карантинування та лабораторних досліджень за умови епізоотичного благополуччя господарства та адміністративної території району, 100 % виконання плану протиепізоотичних заходів (діагностичних досліджень та профілактичних обробок).

При цьому під час видачі супровідних ветеринарних документів враховуються результати діагностичних досліджень та профілактичних обробок маточного поголів’я.

Карантинування тварин всіх вікових груп в господарстві отримувачі є обов’язковим.

При карантинуванні коней, крім спортивних (спортивні коні – тварини, що мають міжнародний або український спортивний паспорт коня), проводять:

- обов’язкові діагностичні дослідження на парувальну хворобу, грип коней (якщо не щеплені), ІНАН, сап та лептоспіроз;

- профілактичну дегельмінтизацію;

- обробку проти ектопаразитів;

- не пізніше ніж за 20 днів до відправлення тварин вакцинують проти сибірки (якщо вони не були щеплені за 6 місяців до відправлення).

Спортивні коні при переміщенні на змагання в межах України, мають бути досліджені один раз на рік на сап, ІНАН, парувальну хворобу, лептоспіроз та щеплені проти сибірки та грипу коней (один раз на рік), про що має бути відмітка в спортивному паспорті коня.

Ознайомитися з Методичними рекомендаціями

Ухвалено нову редакцію Методичних рекомендацій щодо профілактичного карантинування тварин для подальшого переміщення