Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Інспектори, ветеринарні лікарі та інші фахівці Держпродспоживслужби в областях пройшли навчання щодо вимог при експорті яловичини до КНР

18.07.2019 року на базі факультету ветеринарної медицини Білоцерківського Державного аграрного університету відбувся семінар на тему «Ветеринарно-санітарні вимоги при експорті яловичини до Китайської Народної Республіки».

Метою проведення заходу є підвищення рівня знань щодо ветеринарно-санітарних вимог при експорті яловичини до Китайської Народної Республіки.

Учасники семінару: державні інспектори, державні ветеринарні інспектори, офіційні ветеринарні лікарі та інші фахівці головних управлінь Держпродспоживслужби в областях, які здійснюють свою діяльність на підприємствах Сумської, Тернопільської, Вінницької, Житомирської, Полтавської та Київської областей (усього 73 осіб).

Учасники пройшли фінальне тестування за результатами проходження дистанційного навчання тему: “Ветеринарно – санітарні вимоги при експорті яловичини до Китайської Народної Республіки”, яке здійснювалось в період з  10.07.2019 по17.07.2019 та практичних занять  по закріпленню теоретичного курсу.