Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
3 + 8 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Сумщині представники фахового середовища обговорили особливості здійснення державного контролю на кордоні

На базі Сумського національного аграрного університету відбулася семінар - нарада, присвячена питанням здійснення державного контролю на кордоні. Захід був організований Південною регіональною службою держветсанконтролю.

Участь у нараді взяли представники науково-викладацького складу Сумського національного аграрного університету, Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, Сумської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, Сумської філії ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», державні ветеринарні інспектори Південно-Західної регіональної служби держветсанконтролю зони обслуговування Сумської області.

Учасники обговорили питання здійснення державного контролю на кордоні, взаємодії регіональних служб держветсанконтролю із структурними підрозділами ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», порядок та механізми відбору зразків та проведення лабораторних досліджень (випробувань) для цілей державного контролю.

Присутні також були ознайомлені з порядком проведення державного контролю об’єктів санітарних заходів в умовах дії митних режимів, відмінних від звичайного імпорту.

Під час семінару - наради були обговорені ключові питання, що потребують спільної комплексної роботи, метою якої є забезпечення стабільного епізоотичного благополуччя території України та забезпечення споживачів якісними та безпечними продуктами харчування.