Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
5 + 1 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Кіровоградщині підприємця оштрафували на 42 тис грн за порушення вимог законодавства щодо безпечності харчових продуктів

Фахівці Кіровоградського районного управління Держпродспоживслужби області у ході проведення планового заходу державного нагляду у формі інспектування на одному з підприємств району виявили низку порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

Зокрема, встановлено, що на потужності було порушено поточність технологічних процесів, обладнання та інвентар, з якими контактують харчові продукти, були брудні та містили залишки продуктів та відходів тваринного походження, первинна продукція (м’ясо, субпродукти) зберігається на підлозі без підтоварників, виробничі приміщення перебувають у незадовільному санітарно-гігієнічному та санітарно-технічному стані, не проводиться боротьба з гризунами, сліди життєдіяльності яких спостерігалися у приміщенні. Такі порушення можуть призвести до появи ризику забруднення продукції та створити небезпеку для здоров’я людей і тварин.

За порушення встановлених законодавством гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів Головним державним ветеринарний інспектор – перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області наклав на оператора ринку штраф у сумі понад 41,7 тис грн.

Роботу потужності було тимчасово припинено та надано припис про усунення виявлених порушень.

На Кіровоградщині підприємця оштрафували на 42 тис грн за порушення вимог законодавства щодо безпечності харчових продуктів