Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
13 + 3 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Делегація з України взяла участь у ICAR 2019

Делегація від України у складі заступника директора Департаменту аграрної політики та сільського господарства Олени Альшанової, директора Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігоря Клименка та представників підприємства бере участь у Генеральній Асамблеї Міжнародного Комітету з ідентифікації та реєстрації тварин (ICAR). 

Під час генеральної асамблеї обговорювалися стратегічні питання: розробки та надання нових послуг в тваринництві,  сертифікація виробників, підтвердження якості продукції,  послуг на міжнародному рівні через перевірку на відповідність міжнародним вимогам.

Також  делегація відвідала засідання робочих груп з питань контролю якості молочної сировини, технологій оцінювання продуктивності у м'ясного скотарстві. 

Велику участь приділяли вибору методик, що найбільш достовірно оцінюють якість сировини, вибору обладнання, яке найефективніше відповідає потребам виробників щодо відбору проб та контролю їх якості.

Крім того, генетичні дослідження щодо якості нащадків,  прогнозування молочної та м'ясної продуктивності проводяться у багатьох країнах. З результатами деяких таких проектів було ознайомлення відвідувачів спеціалізованих семінарів, що також проводяться у рамках Асамблеї.

Делегація з України взяла участь у ICAR 2019