Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
4 + 4 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

У травні поточного року Держпродспоживслужба Запорізької області припинила роботу 9 потужностей, де були виявлені порушення

У травні поточного року державні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області провели 56  планових і  позапланових заходів державного контролю у сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів і ветеринарної медицини.  За результатами перевірок до  8  суб’єктів господарювання застосовані штрафні санкції на суму 434 тис. грн.

Серед основних порушень, які були виявлені під час планових та позапланових заходів державного контролю операторів ринку є: відсутність експлуатаційних дозволів на відповідні потужності; брудний стан потужностей відсутність дезинфекції обладнання та інвентаря або в якості дезінфектанту використовувалася невідома речовина з характерним запахом хлору, термін придатності якої  сплинув; не забезпечено постачання питної води;  порушення температурного  режиму  необхідного для виробництва (зберігання) харчових продуктів; використання пакувальних коробок з картону невідомого походження, для пакування готової для вживання продукції; відсутність документального підтвердження проходження персоналом медогляду; відсутність результативної боротьби з шкідниками і гризунами та інші.

У зв’язку з виявленими порушеннями, які становили загрозу для життя або здоров’я людини чи тварини, прийнято 9 рішень про тимчасове припинення виробництва (обігу)  харчових продуктів та кормів.

У травні поточного року Держпродспоживслужба Запорізької області припинила роботу 9 потужностей, де були виявлені порушення