Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
4 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Оновлена інформація про спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію серед гостей на весіллі в ресторані «Червона Рута» у м. Львові

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області станом на 09:00 11.06.2019 внаслідок спалаху захворювання на гостру кишкову інфекцію серед гостей весілля, які були присутні у ресторані «Червона Рута» у м. Львові, постраждало 45 осіб, з яких п’ятеро дітей. Госпіталізовано до інфекційного відділення з попереднім діагнозом «Гостра кишкова інфекція» 40 осіб, з яких п’ятеро дітей, ще п’ятеро постраждалих перебувають на амбулаторному лікуванні.

Для встановлення причин та умов виникнення спалаху захворювання на гострі кишкові захворювання фахівці Держпродспоживслужби 09-10.06.2019 провели позапланову перевірку ресторану «Червона Рута».

За результатами перевірки встановлені численні порушення вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

Львівським міським відділом ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» відібрано 20 змивів на патогенну та умовно-патогенну флору 12 проб харчових продуктів та 1 пробу води на мікробіологічній дослідження. Раптово обстежено 7 осіб з 10  декретованого контингенту на патогенний стафілокок і патогенні ентеробактерії. Результати знаходяться в роботі. Лабораторні дослідження тривають.

Відповідно до рішення головного ветеринарного інспектора Львівської області функціонування закладу громадського харчування «Червона Рута» тимчасово призупинено до 24.06.2019. 

За встановлені порушення вимог законодавства фахівці Держпродспоживслужби області склали на суб’єкт господарювання протокол про адмінпорушення від 10.06.2019 та надали припис про усунення порушень.

За фактом виникнення спалаху захворювання на гострі кишкові захворювання Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області направило подання до територіального органу Національної поліції щодо порушення кримінального провадження.

Сихівський відокремлений підрозділ Головного управління  Національної поліції у Львівській області 10.06.2019 відкрив кримінальне провадження за статтею 325 Кримінального кодексу України.

Протиепідемічні заходи тривають.

Оновлена інформація про спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію серед гостей на весіллі в ресторані «Червона Рута» у м. Львові