Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
3 + 4 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Новітні підходи, або «пілотний проект»

Відбувся запуск «пілотного проекту» зі складання фінального тестування на базі пілотних областей (м. Полтава).

З метою економії бюджетних коштів на відрядження слухачів навчальних курсів дистанційного навчання до міста Києва для проведення фінального тестування, члени комісії з питань підвищення професійної компетентності центрального апарату Держпродспоживслужби разом із членами комісії Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області провели фінальне тестування у місті Полтава.

Слухачі навчальних курсів: «Державний нагляд і контроль за дотриманням законодавства в галузі бджільництва» (кількість осіб, призначених на курс – 25), «Державний контроль операторів ринку відповідності вимогам законодавства про харчові продукти, корми, здоров’я та благополуччя тварин» (кількість осіб, призначених на курс – 47), «Важливість використання найкращих практик для виробництва безпечного молока та молочних продуктів» (кількість осіб, призначених на курс – 13) при здачі фінального тестування показали гарні результати. Сподіваємося, що отриманні знання будуть корисними у повсякденній роботі.

Дякуємо Головному управлінню Держпродспоживслужби у Полтавській області за створенні умови для здачі фінального тестування.

Новітні підходи, або «пілотний проект»