Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
13 + 3 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Черкащині оштрафували підприємство, яке перешкоджало плановій перевірці Держпродспоживслужби

Понад 37 тисяч гривень було стягнуто з підприємства, що займається реалізацією харчових продуктів, на Черкащині за порушення законодавства про харчові продукти та корми. Наприкінці минулого року під час планової перевірки державних інспекторів Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області не пустили на підприємство для виконання своїх обов’язків. 

Цим суб’єкт господарювання порушив  вимоги законів  України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти,  корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Перешкоджання представника підприємства роботі державних інспекторів було зафіксовано на відеокамеру. За даним фактом складено протокол  та винесено постанову про стягнення штрафу.

Боржник упродовж встановленого законодавством строку дану постанову не виконав. Фахівці органів державної виконавчої служби стягнули на користь держави у примусовому порядку 37230 грн.