Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
15 + 4 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

У Харкові представники держветсанконтролю та бізнесу обговорили зміни у харчовому законодавстві

14 травня 2019 року представники Південно регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті (далі – Південна регіональна служба держветсанконтролю) спільно з представниками однієї із приватних компаній провели зустріч, яка була організована EBA Kharkiv - Kharkiv Office of the European Business Association для зацікавлених суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Від Південної регіональної служби держветсанконтролю участь у заході взяли начальник служби Андрій Бабарук, перший заступник начальника Ігор Лоцкін та інші.

У ході зустрічі учасників ознайомили з новаціями проведення державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин (далі – харчовий контроль) в межах затвердженої Держпродспоживслужбою періодичності перевірок вантажів, які ввозяться (пересилаються) на митну територію України, порядку та критеріїв перевірок.

Присутні обговорили Порядок визначення та застосування періодичності документальних перевірок, перевірок відповідності, фізичних перевірок, лабораторних досліджень (випробувань) вантажів, які ввозяться (пересилаються) на митну територію України, затверджений наказом Мінагрополітики №501 від 19 жовтня 2019 року та відповідні дії державних ветеринарних інспекторів прикордонних інспекційних пунктів.

Ключовими питання зустрічі стали: проведення харчового контролю в умовах дії митних режимів, відмінних від звичайного імпорту, таких як реімпорт, тимчасове ввезення та переробка на митній території України. Південна регіональна служба держветсанконтролю для всіх зацікавлених суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності надала вичерпні роз’яснення про умови та порядок дій з урахуванням норм встановлених Законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

У Харкові представники держветсанконтролю та бізнесу обговорили зміни у харчовому законодавстві