Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
5 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Україна та Польща обговорили погодження ряду ветеринарних сертифікатів для двосторонньої торгівлі

10 травня поточного року представники Держпродспоживслужби та Генерального Ветеринарного Інспекторату Республіки Польща обговорили хід погодження форм міжнародних ветеринарних сертифікатів для використання у двосторонній торгівлі між державами.

Від української сторони участь у заході взяли участь Перший заступник Голови Держпродспоживслужби Андрій Жук та заступник начальника Управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби Олена Курята.

Республіку Польща на зустрічі представляли Заступник головного ветеринарного лікаря Генерального Ветеринарного Інспекторату Республіки Польща Павєл Нємчук та начальник управління міжнародного співробітництва Генерального Ветеринарного Інспекторату Республіки Польща Анна Галіца.

Учасники обговорили питання двостороннього співробітництва, в тому числі — хід погодження ряду ветеринарних сертифікатів.

Також присутні розглянули ряд організаційних питань щодо проведення зустрічі в рамках 87-ї Генеральної Асамблеї МЕБ, яка відбудеться в кінці травня поточного року.

Андрій Жук подякував представникам Польщі за візит та зазначив, що така спільна робота представників обох компетентних органів у форматі живого діалогу дозволить оперативно затвердити обговорені ветеринарні сертифікати для пожвавлення торгівлі між Україною та Польщею.