Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
2 + 5 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Представники Програми зменшення біологічної загрози (ПЗБЗ) та Держпродспоживслужби обговорили питання співпраці

10 травня 2019 року фахівці Держпродспоживслужби та представники Програми зменшення біологічної загрози Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки обговорили питання співпраці та подальшого обміну досвідом.

На зустрічі від Держпродспоживслужби взяли участь завідувач Сектору дистанційного навчання Наталія Костіна, головний спеціаліст відділу міжнародних угод та технічної допомоги Управління міжнародного співробітництва Юлія Глухонець.

Від Програми зменшення біологічної загрози Міністерства оборони США, що виконується як частина співпраці між Урядом України та США, участь у зустрічі взяли менеджер з питань біоспостереження та науково-дослідницької діяльності, «Блек енд Вітч Спешиал Проджектс Корп.» / Метабіота Девід Мустра, менеджер з тренінгів та операційної діяльності,  «Блек енд Вітч Спешиал Проджектс Корп.» Бен Бен  Брінгарднер та  адміністратор з організації навчального процесу та ведення онлайн платформи, «Блек енд Вітч Спешиал Проджектс Корп» Катерина Дишлюк.      

У ході зустрічі учасники окреслили перспективи наукової співпраці, модернізації стратегій навчання та підвищення професійної компетентності лікарів ветеринарної медицини, зокрема застосування електронних навчальних курсів для діючих ветлікарів в рамках підвищення професійної компетентності. Також в ході обговорення присутні розглянули можливості передачі платформи для навчального порталу ПЗБЗ (Програма зменшення біологічної загрози) «Українська наукова ініціатива та розвиток» (Ukrainian Scientific Engagement & Advancement).

Представники Програми зменшення біологічної загрози (ПЗБЗ) та Держпродспоживслужби обговорили питання співпраці