Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 4 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Харківщині готуються до оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року

24 квітня 2019 року представники ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області на запрошення Об’єднання профспілок Харківської області взяли участь у нараді щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

У заході також взяли участь представники Управління у справах молоді та спорту, Управління охорони здоров’я Харківської ОДА, Головного управління ДСНС у Харківській області, Головного управління Національної поліції у Харківській області, засновники та керівники позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Під час наради спеціалісти Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини і Управління захисту споживачів проінформували учасників наради про вимоги санітарного законодавства, законодавства щодо безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, які повинні бути забезпечені при підготовці та у період функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Представники ГУ Держпродспоживслужби Харківської області нагадали учасникам заходу про необхідність неухильного дотримання санітарно-гігієнічних норм у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Та наголосили про те, що у разі виявлення порушення вимог щодо безпечності харчових продуктів чи порушень санітарно-гігієнічних норм слід негайно повідомляти про такі випадки у територіальний підрозділ Держпродспоживслужби.

За попередніми даними влітку 2019 року на Харківщині планується функціонування 24 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку.

На Харківщині готуються до оздоровлення та відпочинку дітей влітку  2019 року