Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
13 + 2 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Полтавщині відбувся семінар-навчання з актуальних питань діяльності Держпродспоживслужби

23 квітня 2019 року у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області відбувся семінар-навчання на тему: «Державний нагляд за безпечністю та якістю харчових продуктів. Вимоги законодавства при видачі ветеринарних документів дозвільного характеру».

Курс семінару-навчання відкрив начальник ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області Геннадій Пікуль.

У семінарі взяли участь провідні лікарі ветеринарної медицини державних лікарень та фахівці відділу безпечності харчових продуктів відділу державного контролю Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Під час навчання учасники розглянули питання, що стосуються державного контролю та завдань у галузі ветеринарії, пріоритети державного контролю, питання контролю за забоєм тварин.

Окрему увагу приділили вимогам українського законодавства щодо застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). Учасники семінару ознайомилися з відео-курсом про систему НАССР, розглянули основні принципи та обговорили питання введення та впровадження даної системи.

У ході проведення навчання учасникам були надані методичні вказівки з оформлення та видачі міжнародних ветеринарних сертифікатів на підконтрольні вантажі, призначені для експорту.

На Полтавщині відбувся семінар-навчання з актуальних питань діяльності Держпродспоживслужби