Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
2 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

В Запорізькій області провели тренінг щодо підвищення обізнаності про заразний вузликовий дерматит ВРХ

17 квітня 2019 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Запорізькій області під головуванням першого заступника начальника Головного управління Ольги Сівової у рамках проекту ФАО «Посилення регіональної готовності, профілактики і боротьби із нодулярним дерматитом в Україні» відбувся навчальний тренінг «польових» ветеринарів.

У заході взяли участь представники Держпродспоживслужби різних рівнів та Запорізької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби області.

У якості спікера виступив представник проекту ФАО  Олексій Солодянкін.

Метою зустрічі стало підвищення обізнаності учасників про заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби, надання рекомендацій щодо профілактики раннього виявлення і діагностики хвороби та боротьби з нею.

Учасники тренінгу обговорили питання збудника заразного вузликового дерматиту, сприйнятливість тварин до хвороби, шляхи  передачі та клінічні ознаки, проведення епізоотологічного розслідування спалаху,  відбору та доставки зразків для лабораторних досліджень, здійснення  контролю та профілактики заразного вузликового дерматиту та інше. 

Підбиваючи підсумки тренінгу, Ольга Сівова зазначила, що проведення таких тренінгів є надзвичайно важливим, оскільки фахівці отримують нову та актуальну інформацію, удосконалюють рівень своїх професійних знань, вмінь та навичок.

В Запорізькій області провели тренінг щодо підвищення обізнаності про заразний вузликовий дерматит ВРХ