Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
2 + 1 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Реєстрація пасіки громадянами не веде за собою втрату субсидії чи накладання податків – Володимир Лапа

Держпродспоживслужба не передає інформацію про реєстрацію пасіки до органів соцзахисту з метою позбавлення громадян субсидії чи податкової інспекції з метою накладання податків або встановлення, що робить пасічник із виробленою продукцією. На цьому 28 березня поточного року наголосив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час зустрічі за участі в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої із представниками аграрного бізнесу та бджільництва щодо удосконалення методів сповіщення пасічників під час оброблення полів засобами захисту рослин.

Голова Держпродспоживслужби відзначив, що часто мешканці сіл люди наразі не хочуть реєструвати пасіки не тому, що хочуть уникнути перевірок ветеринарів чи навіть податкової інспекції - вони бояться втратити субсидію на комунальні послуги, які наразі отримують багато громадян із низьким рівнем доходу.

Володимир Лапа наголосив, що громадяни похилого віку пам’ятають радянський досвід «перераховування дерев» та накладання на них податків, і саме тому намагаються не реєструвати пасіки, забуваючи, що ми живемо в незалежній Україні, і мета занесення пасіки до реєстру – введення їх в правове поле з метою захисту їх прав.

Також Голова Держпродспоживслужби відзначив, що Держпродспоживслужба наразі працює над розробкою спрощення порядку реєстрації пасіки. За словами Володимира Лапи, в в ідеалі треба прагнути, щоб громадянин подавав одну заявку для отримання всіх необхідних документів та внесення до реєстру, а видача паспорту та всіх необхідних документів відбувалися автоматично.