Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
5 + 7 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Херсонщині проведено тренінг для ветеринарів

28 березня 2019 року Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області у рамках проекту Продовольчої сільськогосподарської організації ООН (FAO) провело тренінг для  ветеринарів щодо посилення регіональної готовності, профілактики і боротьби із заразним вузликовим дерматитом великої рогатої худоби (ЗВД ВРХ) в Україні.

Участь у заході взяли фахівці ветеринарної медицини обласного, районного та місцевих рівнів Херсонської області.

Метою заходу стало навчання ветеринарних фахівців розпізнавати ЗВД ВРХ, проводити розслідування спалахів, відбір та транспортування зразків, вакцинацію, виконувати заходи щодо управління депопуляцією (безпечна утилізація туш, чистки та дезінфекції на уражених фермах, контролю векторів) тощо.

У ході семінару учасники розглянули питання епізоотології та клінічної і лабораторної діагностики, нагляду, раннього виявлення захворювання і швидкого реагування, епізоотологічних досліджень ЗВД ВРХ, заходів, що вживаються в ЗВД-позитивних господарствах, контролю біобезпеки тощо.

Під час тренінгу присутні обговорили питання кращих світових практик в даній галузі, проаналізували діючу систему епізоотологічного нагляду в області та окреслили шляхи щодо її удосконалення.