Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
3 + 0 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Миколаївщині проект SAFOSO провів тренінг для виробників молока

З 25 по 26 березня 2019 року координатори Проекту з безпечності молока у співпраці з молокопереробними підприємствами в Миколаївській області провели чергові навчання для середніх молочних господарств.

Ключовими темами дводенного тренінгу стали аналіз небезпечних факторів у виробництві молока та контроль у критичних точках, важливість забезпечення простежуваності на фермі та забезпечення здоров’я та благополуччя тварин з фокусом на зменшення застосування антибіотиків.

Учасники також мали змогу ознайомитися з Концепцією пілотного проекту SAFOSO «Програма контролю сирого молока» та функціоналом програмного додатку «Молочний модуль», що був представлений координатором Компоненту 3 Іриною Висоцькою проект «Залучення приватного сектору до системи контролю безпечності харчових продуктів».

Учасники отримали інформацію про кращі практики управління небезпечними факторами у місці виробництва та зберігання первинної продукції відповідно до вимог законодавства та санітарних норм. 

Також у ході тренінгу учасники розглянули питання управління фактором залишків антибіотиків у молоці в контексті зменшення їх застосування.

            Учасники заходу обговорили найбільш поширені проблеми здоров’я тварин на господарствах з виробництва молока та контролю за умовами утримання тварин, забезпечення благополуччя та управління стадом в цілому.