Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
10 + 7 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Полтавщині проведено ряд семінарів навчань для спеціалістів ветеринарної медицини

 У березні 2019 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області, було проведено ряд семінарів, які стосувалися організації роботи діагностичних відділів державних лікарень ветеринарної медицини, відбору та пересилки зразків патологічного матеріалу для дослідження на губчастоподібну енцефалопатію великої рогатої худоби (ГЕ ВРХ), скрепі дрібної рогатої худоби (ДРХ) та впровадження Єдиного державного реєстру ветеринарних документів.

У навчанні взяли участь представники Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини  та Полтавської філії «Агентства з ідентифікації і реєстрації тварин».

Також до семінарів долучилися провідні лікарі ветеринарної медицини діагностичних відділів державних лікарень ветеринарної медицини, відповідальні агенти з ідентифікації тварин, відповідальні особи за впровадження Єдиного державного реєстру ветеринарних документів та офіційні (закріплені) лікарі м’ясопереробних (забійних) підприємств Полтавської області.

Під час семінарів висвітлювалися питання відбору та пересилки зразків патологічного матеріалу для дослідження на ГЕ ВРХ та скрейпі ДРХ. Також було проведено роз’яснення щодо щорічної програми моніторингу груп поголів’я тварин на території України та безпосередньо в Полтавській області.

Провідні лікарі ветеринарної медицини діагностичних відділів державних лікарень ветеринарної медицини в ході навчання обговорили актуальні питання організації роботи діагностичних відділів державних лікарень ветеринарної медицини та подальші напрямки роботи діагностичних відділів.

Також обговорювалися особливості впровадження Єдиного державного реєстру тварин та архівування документів.

           Після теоретичної частини навчання було здійснено виїзд офіційних лікарів м’ясопереробних підприємств на забійне підприємство, де було проведено практичне заняття по відбору зразків на ГУ ВРХ та оформленню супровідних документів.

На Полтавщині проведено ряд семінарів навчань для спеціалістів ветеринарної медицини